MALİYE ÇALIŞANLARI SENDİKASI

               

ANA SAYFA
SİYASAL SENDİKACILIĞA HAYIR........MALİYECİLİK MESLEĞİNE SAYGINLIK, MALİYE ÇALIŞANINA ONURLU VE İNSANCA BİR YAŞAM SAĞLAMAK İÇİN TEK ADRES ....  MALİYE-SEN....      SİYASAL SENDİKACILIĞA HAYIR........MALİYECİLİK MESLEĞİNE SAYGINLIK, MALİYE ÇALIŞANINA ONURLU VE İNSANCA BİR YAŞAM SAĞLAMAK İÇİN TEK ADRES ....  MALİYE-SEN....
TEMEL İLKELERİMİZ

 

AMACIMIZ

 

 

KURUCULAR
YÖNETİM KURULU

 

 

ŞUBELERİMİZ
FORMLAR

 

TEMSİLCİLİKLERİMİZ
MEVZUAT

TÜM MALİYE ÇALIŞANLARINA

DAVETİMİZ VAR!..

 

 

SORUNUNUZU İLETİN

 

                                                  

      

       Maliye Çalışanları Sendikası Genel Başkanı İsa Şahin, yeni kurulan ve genel merkezi Konya’da bulunan Maliye Çalışanları sendikası hakkında bilgi verdi

       Konya Basın Konseyinde düzenlenen toplantıda, mevcut sendikalardan üye sayısı itibariyle etkili olan sendikalar üyesi oldukları konfederasyonun siyasi tutumuna istinaden siyasi bir yelpazede yer aldıklarını ve bu nedenle Maliye Çalışanlarının yüzde 50’sinin bir sendikaya üye olduğu zaman, hemen siyasi bir etiket yapıştırılacağı düşüncesiyle sendika üyeliğine sıcak bakmadığını söyledi.

       Şahin, hiçbir siyasi yelpazenin içinde yer almadan, Maliye çalışanlarının, hak ettikleri ekonomik, sosyal ve özlük haklarını elde etmek amacıyla Maliye Çalışanlarının ortak sorunlarını çözümlemek için çalışacaklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Mevcut sendikaların her birinin siyasi bir yelpazede yer alması ve birden çok kamu kurumu çalışanını kapsaması nedeniyle, Maliye çalışanları göz ardı edilmiş, sorunları gündeme alınmamış ve sorunların çözümü noktasında yeterli çalışma yapılmamıştır. Maliye çalışanları ekonomik, sosyal ve özlük hakları konusunda son 10 yılın en kötü dönemini yaşamaktadır” dedi.

       http://www.pusulahaber.com.tr/maliye-sen-genel-merkezi-konyada-kuruldu-21387h.htm

 

Maliye-Sen Genel Merkezi Konya’da Kuruldu

Maliye-Sen Genel Merkezi Konya’da Kuruldu

 

BASINDA MALİYE - SEN

 

İLKELİ SENDİKACILIĞIN

TEK ADRESİ!..

İLETİŞİM

 

MALİYE-SEN’DEN DEFTERDAR HANİFİ ERASLAN’A ZİYARET

  Maliye Sen Amasya Şubesi İl Temsilcisi Bilen Alpat ve yönetim kurulu üyeleri Defterdar Hanifi Eraslan’a ziyarette bulundular...

 

 

   

        Maliye Sen Amasya Şubesi İl Temsilcisi Bilen Alpat ve yönetim kurulu üyeleri Defterdar Hanifi Eraslan’a ziyarette bulundular. Alpat yaptığı açıklamada; Bilindiği üzere, Kamu Görevlileri sendikalarının kuruluş temeli, 1992 yılında atılmış olup, 1996 yılından itibaren resmi olarak kuruluş ve teşkilatlanma çalışmalarına başlamışlardır. Kuruluşundan itibaren bizlere faydalı olacak umuduyla Maliye Çalışanları olarak çeşitli sendikalara üye olduk, aradan geçen 18 yıllık zaman zarfında doğrudan düzenleyici bir çalışma yapılmadığı, dolaylı olarak yapılan çalışma ve taleplerin ise, yerine getirilmediğine şahit olduk. Sendikaların lokomotifi olan Maliye Çalışanları hak arama ve alma konusunda hep arka plana itildiğini de görmekteyiz.

        Maliye Çalışanlarının sorunlarını ve mükellef ile olan ilişkilerimizde, daha anlaşılabilir bir hizmet sunabilmek, çözümlü sonuca ulaşabilmek için, ancak bizi bilen, bizi anlayan Maliye Çalışanlarından oluşan bir sendikanın çözebileceği inancıyla Maliye Çalışanları Sendikası'nı (Maliye-Sen) kurmuş bulunmaktayız.

 

 

 

 

         Bugün ve gelecekte, üyelerimizin sosyal, ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda tüm çalışmaları yapacak ve çalışmaları yaparken hiçbir siyasi düşünceye taraf olmayacaktır. Üyelerimizi, dil, din, mezhep, ırk, cinsiyet ve siyasi tercihlerinden dolayı hiçbir ayırıma tabi tutmayacaktır. İdeolojik ve etnik gruplaşmaya meydan vermeyecektir. Üyelerimizin bulunduğu coğrafık ve etnik bölge, makam ve unvan farkı gözetmeden görüş ve önerilerini dikkate alacak ve yetkili organlarınca müzakere ederek üyelerimizin menfaatine olanının en iyisini yapacaktır.  .....Her üyemiz bu ilkelere uygun hareket etmeyi kabul ve taahhüt eder, düsturu ile Amasya Defterdarlığı Bünyesinde Maliye Çalışanları Sendikası'nı (Maliye-Sen) İl Temsilciliğimizi oluşturmuş olup, Sayın Defterdarımız Hanifi Eraslan'a makamında Defterdarlık temsilcimiz Naciye Yıldız ÖKSÜZ ile birlikte bilgilendirme ziyareti yapmış bulunmaktayız.

 

 

 

 

 

HABERİN DEVAMI...http://www.yesilirmakgazetesi.com/haber/11457/maliye-senden-defterdar-hanifi-eraslana-ziyaret.html

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENEL SEKRETER

Mehmet DOĞAN

ORDU DEFTERDAR YARD.

Bülent PABUCCU

GENEL BAŞKAN

İsa ŞAHİN

KURUCU ÜYE

Ahmet ÇATAL

 

 

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZİN YURT GEZİLERİ SÜRÜYOR...

           Sendikamızın Yönetim Kurulu üyelerinden Genel Başkan İsa ŞAHİN Genel Sekreter Mehmet DOĞAN ve Kurucu üye Ahmet ÇATAL 20.10.2014 - 24.10.2014 tarihleri arasında Tokat, Amasya, Samsun, Ordu ve Trabzon illerinde maliye çalışanlarını ziyaret etti.

  GENEL BAŞKAN

İsa ŞAHİN

AMASYA DEFTERDARIMIZ

Hanifi ERASLAN

GENEL SEKRETER

Mehmet DOĞAN

KURUCU ÜYE

Ahmet ÇATAL

AMASYA V.D. TEMSİLCİMİZ

Naciye Yıldız ÖKSÜZ

 

 

GENEL SEKRETER

Mehmet DOĞAN

KURUCU ÜYE

Ahmet ÇATAL

ORDU MUHASEBE MÜDÜRÜ

Muhlis ÖZTÜRK

GENEL BAŞKAN

İsa ŞAHİN

 

 

GENEL BAŞKAN

İsa ŞAHİN

KURUCU ÜYE

Ahmet ÇATAL

KARADENİZ V.D. MÜDÜRÜ

Ayhan ERİNCİK

GENEL SEKRETER

Mehmet DOĞAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ KONYA VALİSİ

MUAMMER EROL'U ZİYARET ETTİ.

   12.09.2014 tarihinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Konya Valisi Muammer EROL'u ziyaret etti.

   Genel Başkan İsa ŞAHİN, Genel Sekreter Mehmet DOĞAN ve Kurucu Üye Ahmet ÇATAL Vali Muammer EROL'a Maliye-Sen'in kuruluş amacı, çalışma usulleri ve ilkeleri hakkında bilgi verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telif Hakkı © 2013 Samed42
     Son değiştirilme tarihi: 01/12/16
 

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER