MALİYE ÇALIŞANLARI SENDİKASI

               

ANA SAYFA
SİYASAL SENDİKACILIĞA HAYIR........MALİYECİLİK MESLEĞİNE SAYGINLIK, MALİYE ÇALIŞANINA ONURLU VE İNSANCA BİR YAŞAM SAĞLAMAK İÇİN TEK ADRES ....  MALİYE-SEN....      SİYASAL SENDİKACILIĞA HAYIR........MALİYECİLİK MESLEĞİNE SAYGINLIK, MALİYE ÇALIŞANINA ONURLU VE İNSANCA BİR YAŞAM SAĞLAMAK İÇİN TEK ADRES ....  MALİYE-SEN....
TEMEL İLKELERİMİZ

 

AMACIMIZ

 

 

KURUCULAR
YÖNETİM KURULU

 

 

ŞUBELERİMİZ
FORMLAR

 

TEMSİLCİLİKLERİMİZ
MEVZUAT

TÜM MALİYE ÇALIŞANLARINA

DAVETİMİZ VAR!..

 

 

SORUNUNUZU İLETİN

 

 

TEMEL İLKELERİMİZ

           Maliye Çalışanları Sendikası Etkin ve Tarafsız çalışmalar yapmak için;

         1 – Bugün ve gelecekte, üyelerimizin sosyal, ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda tüm çalışmaları yapacak ve çalışmaları yaparken hiçbir siyasi düşünceye taraf olmayacaktır.

         2 – Üyelerimizi, dil, din, mezhep, ırk, cinsiyet ve siyasi tercihlerinden dolayı hiçbir ayırıma tabi tutmayacaktır. İdeolojik ve etnik gruplaşmaya meydan vermeyecektir.

         3 – Üyelerimizin, bulunduğu coğrafik ve etnik bölge, makam ve unvan farkı gözetmeden görüş ve önerilerini dikkate alacak ve yetkili organlarınca müzakere ederek üyelerimizin menfaatine olanın en iyisini yapacaktır.

         4 – Üyelerimize, mesleki saygınlığını kazandırmak, onurlu ve insanca bir yaşam sürdürmelerini sağlamak için yapılacak fiili eylemlerde; devletin hassas dengeleri gözetilerek, kamu mallarına ve halka zarar vermeden devlet memuru vakarına yakışır şekilde hareket edecektir.

         5 – Her üyemiz bu ilkelere uygun hareket etmeyi kabul ve taahhüt eder.

 

BASINDA MALİYE - SEN

 

İLKELİ SENDİKACILIĞIN

TEK ADRESİ!..

İLETİŞİM

 

                                      Telif Hakkı © 2013 Samed42
                                         Son değiştirilme tarihi: 01/12/16

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER